+420 777 476 410

Audio & Video prezentace,

zábavně a na úrovni

Optoma

Seznamte se,

profesionální monitory

Nabízíme dodání a instalaci profesionálních monitorů, které jsou vhodné pro dlohodobý provoz a zajišťují dokonalou prezentaci a reprodukci obrazu. Ať již potřebujete vybavit prodejnu, bar, zasedačku nebo kancelář a zobrazovat aktuální data nebo přenést prezentaci na velkoformátový monitor či LCD stěnu, máme pro vás řešení.


Náš tým vám rád poradí s výběrem a instalací monitorů a příslušného SW, které nejlépe odpovídají vašim potřebám. Kontaktujte nás a dejte nám vědět, jak vám můžeme pomoci.

Řešení od velikosti 55"

Nezávazná poptávka

Maximální přizpůsobení

Přizpůsobte si obsah podle vašich potřeb a zobrazujte jej na výšku nebo na šířku na jednom nebo více displejích. Intuitivní a uživatelsky přívětivý software zaručuje snadé nastavení.

Integrované aplikace

Vestavěné aplikace umožňují uživatelům globálně se připojit, prezentovat a spolupracovat jak osobně, tak vzdáleně. Díky vestavěnému přehrávači médií a funkcím plánování můžete vytvářet, přizpůsobovat a plánovat seznamy médií a zobrazovat obsah v přesně stanovené datum a čas.

Široká škála příslušenství

Optimalizováno pro konferenční řešení, systémy jsou kompatibilní s širokou škálou příslušenství, včetně webových kamer, Bluetooth reproduktorů a motorizovaných stojanů, což zajišťuje maximální flexibilitu a efektivitu.

Prodejny a bary

Nabízíme monitory/displeje určené pro prodejní prostory, které efektivně prezentují produkty, speciální nabídky a důležité informace přímo zákazníkům. Monitory jsou vybaveny vysokým jasem a kontrastem, což zaručuje, že vaše nabídka bude poutavá a snadno čitelná i v náročných světelných podmínkách.

Zasedací místnosti

Pro vaše prezentace, školení a konference poskytujeme profesionální monitory s vysokým rozlišením a živými barvami, které zajistí dokonalou vizualizaci vašich materiálů.

Kanceláře a specializovaná pracoviště

Profesionální monitory jsou ideální pro sledování aktuálních dat, grafů a informací. Jsou navrženy pro spolehlivý a nepřetržitý provoz s dlouhou životností, což je činí ideální volbou pro kanceláře a dohledové místnosti.